Metoda PuraQleen.

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę na obsługę w zakresie mycia elewacji zewnętrznych urządzeniami PuraQleen które wykorzystują technologie czyszczenia wody Qleen. Polegającą na filtrowaniu wody bieżącej przez żywicę, aż do kompletnej jej demineralizacji.

Woda zdemineralizowana czyści 10 razy szybciej i dokładniej niż tradycyjne metody. Natychmiastowo łączy się z cząsteczkami brudu i wypłukuje je oraz natychmiast wysycha nie pozostawiając żadnych śladów ani smug. Mobilna stacja używa wody zdemineralizowanej wiec nie wymaga używania chemicznych środków czyszczących. Dzięki technologii PURAQLEEN czyszczone powierzchnie dłużej pozostają czyste oraz są bardziej odporne na powtórne zanieczyszczenie.

Jesteśmy w stanie umyć nawet do 200 metrów kwadratowych w ciągu godziny, pracujemy na wysokości do 20 metrów, a niewielki ciężar i różnorodne rozwiązania dają, możliwość czyszczenia nawet trudno dostępnych miejsc. Czyszczenie przeprowadza się z podłoża , dzięki temu nie musimy korzystać z rusztowań i podnośników.

Korzyści:

- W większości przypadków mycie nie wymaga używania chemicznych środków czyszczących.

- Wykonujemy pracę z poziomu gruntu, bez użycia drabin ani rusztowań do 20 metrów, powyżej tej wysokości używamy specjalistycznych podnośników lub przeszkolonych alpinistów.

- Wysycha nie pozostawiając żadnych śladów ani smug.

- Czyszczone powierzchnie pozostają czyste oraz bardziej odporne na powtórne zanieczyszczenie.